| princess_8666 a întrebat:

Cum sa fac sa nu imi mai apara atunci cand schimb melodia in winamp la yahoo messenger la status sa il schimb? imi zice daca vreau sa schimb statusul numai atunci cand schimb melodia in winamp.eu sunt noua si nu prea stiu cum e pe site asta.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand ai instalat programul ala iti arata muzica la status ai specificat ca vrei acest lucru deci daca nu mai vrei sa iti apara numele melodiei sterge/dezinstaleaza programul