| AlexDDDxD a întrebat:

Cum sa faci beatbox?

Răspuns Câştigător
| romyna1998 a răspuns:

Cauti pe youtube,, beatbox lessons" si dai ce video vrei tu, acolo te invata cum sa-l faci si dupa ce ai invatat poti sa copiezi beatboxul la altii sau sa creezi tu unul...bafta.

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite aici un tutorial pentru incepatori:http://www.youtube.com/watch?v=B6-45rswo0o

| numedecod143 a răspuns:

Te duci pe google translate si scrii asa pv zk pv pv zk pv zk kz zk pv pv pv zk pv zk zk pzk pzk pvzkpkzvpvzk kkkkkk bsch dai sa traduca din romana in germana

| Anghel_Flavius_2000 a răspuns:

Stii cum e trebuie sa scoti sunete uitate pe yutube si ai sa vezii eu fac bitbox de 3 ani si am fost la multe soncursuri

| Birescu_Sergiu_1980 a răspuns:

Beatbox-ul e simplu trebuie sa scoti niste sunete si sa compui o piesa, la inceput e greu dar apoi te obisnuiesti ca si cu mine si cu fabi acum pentru noi e usor

| Gabriel_Sebi_1995 a răspuns:

Trebuie sa faci sunete cu gura si sa le combini sau unu dupa altu

| Alex_Gabita_1977 a răspuns:

Si eu stiu sa fac bitbox