| CatGirl a întrebat:

Cum se numeste melodia de la reclama Bonux si cine o canta? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| dulc3'maria a răspuns:

Eu stiu ca o canta elena gheorghe dar nu stiu cum se numestethinkingbig grin

16 răspunsuri:
| dulc3'maria a răspuns:

Sandra-Parfum de Trandafiri
http://www.youtube.com/watch?v=yZKVH7GSxg4

| PoUfOuLeTe a răspuns:

Dar chiar nimeni stie ksi eu o caut de cand a aparut si nu dau de ea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu o caut....si nu o gasesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu ca o canta trupa Bambi. dar nu stiu cum se numeste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.europafm.ro/europa-fm/concursuri/bonux-fantasia-2-in-1.html bonux te iubesc si eu am cautato o grmada pe net

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Melodia se numeste sandra- parfum de tranadafiri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Melodia se numeste sandra- parfum de tranadafiri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sandra - Parfum de Trandafiri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se numeste sandra parfum de trandafiri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spunti-mi si mie va rog niste informati despre Bonux.

| eu_4515 a răspuns:

Http://www.europafm.ro/europa-fm/concursuri/bonux-fantasia-2-in-1.html bonux - te iubesc vezi ca e in caseta rosie :D si am kautato... o gramada

| eu_4515 a răspuns:

Http://www.europafm.ro/europa-fm/concursuri/bonux-fantasia-2-in-1.html bonux -te iubesc e in caseta aia rosie :D si eu am cautato o gramada

| eu_4515 a răspuns:

Hey de ce i-ai dat lui brun2ta fundita eu ti am zis raspunsul corect!

| dannys_6984 a răspuns:

Da stiu se numeste sandra petale de tradafiri

| sentiment a răspuns:

Scuze dar nu stiu!