| Aleexaandra a întrebat:

Cum vedeti muzica in viitor?

Răspuns Câştigător
| AnaisC a răspuns:

Manele,House,Pop,Rap etc...in 10 ani maxim sunt terminate. oare cum isi explica Sala mistii si obsedatele alea mititele de Justin Bieber ca melodii precum Stairway to heaven au "supravietuit" de mai bine de 40 de ani?
Ele chiar cred ca Baby va mai fi ceva in mai putin de 5 ani?
E trist ce se intampla dar 1 lucru iti spun:
Ne vedem peste 10 ani cand toata rahaturile enumerate mai sus vor fi istorie si rock'ul inca va mai fi ascultat cu placere de catre cei ce stiu ce ste muzica buna, manelarii sa stea si sa planga:))
Pace!
www.WarAndRiot.blogspot.com