| Georgiana95 a întrebat:

Cum vi se pare filmul avatar, daca l-ati vazuthappy
Eu spun ca e cel mai bun film din 2009big grin

Răspuns Câştigător
| SuKi2KirAi1 a răspuns:

Te sustin!

16 răspunsuri:
| daniDeeDee a răspuns:

Dap, este in TOP10 la mine.hee hee

| DoOdO a răspuns:

E super tare filmul... cel care l*a fk trebuie sa fi avut o imaginatie buna

| costymaximus a răspuns:

Dupa cum am mai spus este un film bun, dar nu cel mai bun. Vom vedea la premiile oscar daca e nominalizat si daca va cistiga.

| Pho3nix a răspuns:

Un film foarte bun ce face legea in BoxOffice.

| SuKi2KirAi1 a răspuns:

E cel mai beton film desi l-am vazut in 2010!

| Kidd ♡ a răspuns:

Si eu l-am vazut si este foarte tare...imi place multwinking

| andalu a răspuns:

Parererile sunt impartitehappy Mie mi se pare un film bine pus la punct in ceea ce priveste grafica 3D, insa povestea este banala, nu este un film din care sa tragi o invatatura, sau pe care sa ti-l doresti sa il vezi de mai multe ori cum sunt filmele lui Andrei Tarkovsky sau lui Stanley Kubrick. Cel mai bun film din anul acesta, din ce am mai vazut eu (oricum sunt f proaste majoritatea) mi se pare filmul lui tarantino, cu umorul lui negru, e chiar ok, si actorii pe masura.
Avatar e un film super de cazut la cinematograf 3D sau Imax insa repet, eu una nu l-as vedea de 2 orihappy
pupikei

| oky a răspuns:

L-am vazu chiar aseara si mi s-a parut unul din cele mai bune filme pe care le-am vazut vreodata

| April23 a răspuns:

Si eu am vazut filmul. E destul de bun. Imi place grafica si ideile, insa am vazut si filme mai bune.

| Cherisheverything a răspuns:

E cel mai bun film de cand ma stiu pentru mine big grin superb :X mai ales in 3d, dar si normal, poate povestea e cam slabuta, dar consider ca merita toate premiile :X

| cookie_1240 a răspuns:

Daca ai murit fara sa-l vezi, ai trait degeaba,
parerea mea,
grafica e splendida mai ales la 3D (oricum in cinema e numai la 3D),
povestea nu e cine stie ce dar merita toti banii
cu siguranta se va ingropa in oscar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da l-am vazut la cinema povestea nu e cine stie ce dar grafica e superba lumea, ideilee pe care le-au creat de la 0 povestea indigenilor in sine cultura si traditia lor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu parca mi-as fi dorit sa fie ceva muult mai impresionant dar grafica am zis vai de mine cata imaginatie au avut aia incredibil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apropo am dat un zece intrebariiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai tare film este avatar. A luat locul 1 la oscar

| MihAelA_1847 a răspuns:

Da, e un film foarte bun, dar in acelasi timp este cel mai scump film din lume, dar eu cred ca isi merita toti banii.