| pwp a întrebat:

Cum vi se pare?
http://www.youtube.com/watch?v=8NzHxvQU3Fo

Răspuns Câştigător
| Dean1996 a răspuns:

E melodia mea de suflet.Pur si simplu o iubesc.Nu pot sa ma exprim mai mult pentru ca atunci cand ascult melodia asta nu iti pot descrie ce simt.

6 răspunsuri:
| AG a răspuns:

Foarte frumoasa melodia:X O stiu din The Vampire Diaries si o ador:X E pur si simplu superba, atat vocea cat si versurile iti raman in minte:X

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Foarte cool melodie, nota 10!
Pa, pa.

| kathyangel a răspuns:

Super tare piesa
multumim ca ai impartit-o cu noi :d :*

| ChristinaO a răspuns:

E din The Vampire Diaries, nu?
Foarte faina, bine ca am gasit-obig grin

| thedistroyer a răspuns:

E misto te linisteste...e f draguta poti si sa dasezi pe eabig grinbig grincand o askulti poti sa te gandesti la greselile si la viata ta...e f frumoasabig grin

| dienisor a răspuns:

Super e tare
funda te rog