| Al33 a întrebat:

Cum vi se pare Lady Gaga ca personalitate?:*:X

Răspuns Câştigător
| Ancutsa a răspuns:

Buna, Ale! happy
Mi-e imi place de Lady Gaga pentru ca este talentata, draguta si foarte originala.
Are voce buna si e plina de valoare.Imi plac toate melodiile ei care le-a scos, pana acum big grin

7 răspunsuri:
| DreamingAloud a răspuns:

E cantareata mea preferata si mi se pare originala

| Radioactive a răspuns:

Ba se drogheaza ocazional, ba socheaza lumea cu cine stie ce tinute sau apare mult prea dezbracata in lume, ba se arunca in multime si se lasa pipaita de fani, ba se casatorste, ba se crede urata. Sinecr, nu imi place deloc!

| haiZI a răspuns:

Interesanta, nu copiaza pe nimeni, are propiul stil si reuseste sa aduca ceva nou pe piata muzicala iar ca personalitate e chiar diferita de ceilalti cantareti din lumea muzicala.pa

| oVeveritzaDulcexD a răspuns:

Fitoasa.

| ColorfullColors a răspuns:

Buna.
Sincer o respect si chiar cred ca face muzica de calitate, chiar daca nu sunt fana ei. Unele videoclipuri sunt extraordinare si pline de originalitate.
Si in legatura cu aceia care o urasc, eu cred ca nu au nici un motiv intemeiat, pentru ca genul ei de "excentrica" este doar diferit de al altora si nu e bitchy.

| CarmenAndrada a răspuns:

Excentrica, originala, creativa

| antonio700 a răspuns:

Imi place la nebunie ledy gaga pentru ca are melodii fuarte misto