| daniDeeDee a întrebat:

Cum vi se pare noua melodie Dj Project & Giulia - Nu... se ridica Giulia la nivelul Elenei?

http://www.youtube.com/watch?v=nbGfO3nYhGE

Răspuns Câştigător
| MM a răspuns:

Nu se compara. Vocea Elenei e unica, Giulia are alt timbru vocal.Melodia asta e aparuta acum 2-3 ani si varianta originala e cu Elena.Imi place mai mult originalul, suna mult mai bine.

11 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

E frumoasa melodia.Giulia a mai cantat o melodie cu Dj project si a iesit super si atunci.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Aceeasi musama, alt desen pe ea...

| D33d33wttzzaaaaaaa a răspuns:

Cantecul e frumos.
Pau eu cred ca da, Giulia este la nivelul Elenei.

| D33d33wttzzaaaaaaa a răspuns:

De ce ai sters videoclipu`? broken heart laughing

| ΔH a răspuns:

Misto happy

| Giuly_3112 a răspuns:

Waw ii o vedeta muzicala care are numele meu laughing)))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da mai bine e cu giulia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kum sa va spun... da piesa ii mai demult eu acum o askult mai mult da originalul e mai frumos!:X:X nu zic si giulia kinta bine imi plac si piesele ei mai ales 'povestea mea'!:X:X si totusi poate peste un timp ELENA se va intoarce tare as vrea:*:*:*:*:*:*happyhappyhappyhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se compara. dar unde gasesc si eu melodia originala cu Elena? cine imi spune si mie...ca pe youtube si pe net gasesc numai varianta cu giulia.sadsad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Melodia este frum fooartee iubesc melodia aia uh nu? deyu2010

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. urata rau. eu sunt tot fana elena.