| MyYLife a întrebat:

Da'ti-mi si mie niste statusuri de la piese.

2 răspunsuri:
| miauuau a răspuns:

Sa ai curajul sa-i spui in fata : nu imi pasa, nu privesc in urma meaaaaaahbig grin

singur, stingher...totul pare absurd si la fel...sigh

si-mi adormea in brate,eu adunam sperante...sad

dar ochii ei numai vorbesc, ea ca pe-o lacrima m-a sterscrying

baby, mi-e dor sa iesim din decor\dancing

i can't wait.see you again! day dreaming

cine are tupeu are tricou mulatsmug:devil))

te sparge felul in care zambesteday dreaming

i wish i could be close to you:X:X

doar eu si cu tine, hm, ce mai zile day dreaming imi e dor sa te tin in brate

viata e frumoasa fara efecte speciale big grinwinking

regrete,lacrimi sau pareri, azi ai ucis ziua de ieri! frustrated

in viata derapezi mai repede decat creziwinking

i'm not in love!:-J

it's not about the money, money
we don't need your money \dancing

i'm tired being sorry...

azi a fost cald si soare...dar nu in inima mea...iar dimineata mi s-a parut ca aud vocea taaa.

batting eyelashes
cam atatea stiu...laughing
uite cum toti raman blocati...cand apare ea!

is it love?thinking

| ellalove a răspuns:

Am o melodiehappy pe telefonul mheu.cand mi-e dor de tine o ask mereulove struck ea imi da putere ea ma linistete cand amintirea ta ma rascolestelove struck!

Am nimic fara tine si tot ce-i mai frumos in viata mhea e doar din vina tastraight face

De ce toti se lupta intr-o lume cruda.doar ei sunt de vina ca nu au luminalove struck!

Am invatat ca dreptatea mi-a fac eu trec peste tine daca nu am incotro?raised eyebrows

Vei ramane in gandul mheu la bine si la rau.iar tot ce am facut impreuna ne va lega mereulove struck

Sunt libera din nou vreau sa iau viata la mistolove struck!

Si baieti plang cateodata.nui asa?! Cand nu-i vede nimenealove struck!