| -=AleCS=- a întrebat:

Daca descarc de pe net radio, gen radio zu (normal sa ascult in winamp) si daca pun fisierul ala pe telefon, imi merge radio? sau trebuie sa platesc ceva? am internet in abonament

3 răspunsuri:
| Pancake a răspuns:

Pai nu cred ca e necesar. Nu orice telefon are deja radio incorporat? raised eyebrows
Ia uita-te prin setari. thinking

| яubic a răspuns:

Nu trebuie sa iti descarci radio de pe pc pe telefon.Si nici nu is sigura ca ti-ar functiona thinking
Trebuie sa ai radio la telefon in care primzi mai multe canale. Doar iti pui castile sau o boxa si il pornesti.
Noroc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai pot asculta radio pe net ce se poate face