| Pufarinnaa a întrebat:

Daca eu ascult Nane, Doze, Arssura, Indiferent, Parazitii sunt rapperitsa?

6 răspunsuri:
| FoarteLetargic a răspuns:

Rapper-ul canta, scoate piese. Nu esti.
Pace tie!

| SerjRap93 a răspuns:

Pai daca mai si intelegi ce zic aia pe acolo esti.defapt rappu romanesc ii mai special.iti da totul gratis fara mesaje ascunse (cu mici exceptii cum ar fi Nimeni-Altu; Cumicu; Parazitii)si app indiferent ala ii prafstraight faceadica asta-i parerea mea

| tzze a răspuns:

Nu esti, desi se pare ca iti place acest gen de muzica happy Oricum pentru un raspuns mai exact ar trebui sa te cunosc (ma refer sa stiu si ce stil vestimentar adopti, si ce caracter ai).

| makavelirpd a răspuns:

Depinde...poti spune ca asculti rap sau hip hop, dar nu neaparat ca esti rapperita app vrei id lui indiferent?big grin

| flamingo_6443 a răspuns:

Uite...rappu nu se rezuma numai la ce gen de muzica asculti sau haine...parerea mea este ca cel mai importat este sa simti acel mesaj si sa-l intelegi.
Nu e nevoie sa fii imbracata larg si sa injuri pe cine veziwinking
Si "WoOkEzZz" rapperii nu's doar cei ce scot piese, inregistreaza etc... rapparii sunt aia ce inteleg mesaju rapper e acel pusti pus pe prostii...si cel mai important lucru rappau nu e doar asa sa fi mai jmecher si sa agati fetewinking
Frate in rapp te regasesti... daca ai trait acel mesaj dintr-o piesa e super cand il auzi in versuri e super cand vezi ca cineva te-ntelege daca nai trait asta pana acum no sa intelegi nici ce-am scris eu aici si o sa ti se para o tampeniethinking
In fine fiecare cu parerea sa! RESPECT PENTRU AI DEAU READUS RAPPU LA VIATA! poate ca nu toti rapperi sunt la TV ci din contra tot mai putini apar iar majoritatea acelora is flasi

| lorenna_7468 a răspuns:

Da putin tongue
da nu conteaza ce spun ceilalti important e ce crezi tu :*