| Flöricicä a întrebat:

Daca un album apare in America in octombrie, cand ar putea aparea in Romania?happyFunda!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Tot in octombrie! Lansarile mari de albume se fac in mai multe tari in acelasi timp. Printre aceste tari se afla si Romania!

2 răspunsuri:
| CookieXDede a răspuns:

Nu se mai chinuie cu chestii oficiale, stiu ca romanii se descurca si fara ajutorul lor laughing Glumeam, nu stiu banuiesc ca tot in octombrie dupa cateva zile. Sper ca te-am ajutat big grin

| lavinia1991 a răspuns:

De obicei in 24 de ore dar cateodata dureaza si 2, 3 zile