| maryyyaaa a întrebat:

Daca va veti intalni cu lady gaga ce veti face?

Răspuns Câştigător
| Artemisia a răspuns:

Eu as intreba-o cum s-a schimbat viata ei de cand este vedeta?
Care va fi noua ei melodie?
Care este iubitul ei?
Daca ar mai putea trai ca inainte de faima?
Cu ce artisti va mai colabora?
As intreba-o daca o deranjeaza prostiile care se scriu in presa?
Daca se simte confortabil in toate hainele alea excentrice?
ETC

La final i-as cere sa faca o poza cu mine, un autograf si gata BYE.

14 răspunsuri:
| MalinaH a răspuns:

As cere un autograf

| Psihiatra a răspuns:

As urmari-o si as face ori ce ar face un fan :as striga "I love your songs Stefanny"tongue

| Roxy a răspuns:

As intreba-o daca nu vine la un pescuit cu mine si cu gashca mealaughing
Nu de alta dar gasca mea are acelasi gen de petreceri ca in just dancebig grin
Si daca nu ar vrea sa deschidem o campanie cu animale in Romaniahappy
big grin
Mie imi place Gaga si nu mi se pare prea excentrica ca artista.
Atata timp cat ai voce poti canta si in fundul gol ca lumea tot o sa te ascultehappy
:*

| Anutza2610 a răspuns:

Sincer. m`as mira cat de urata poate sa fie in realitatelaughing)

| rosto a răspuns:

Absolut nimic, o sa ocolesc gramada aia de oameni care se aduna in jurul ei happy

| Liviu a răspuns:

Pei ce pot face...
As incerca sa ii inteleg viata ei de zii cu zii
Nu vreau basini de cand e vedeta. right? din astea vedem toti
Vreau ceva din viata ei de zii cu zii ce face unde se duce si etc

| jinxx a răspuns:

Nimic. dacă aş împuşca-o ar sări toţi fanii pe mine.

| AllieGlam a răspuns:

Ii voi spune cat de penibila ewinking

| Dove a răspuns:

As cere un autograf.

| Creioane COlorate:)) a răspuns:

Ias da o flegma si as injurao

| darkgirl_9581 a răspuns:

M`as imbraca intr-un tomberon mi-as pune lada de nisip a pisicii pe cap si deasupra acvariul cu pesti, mi-as lua in picioare niste cizme de cauciuc si as imita`o, as canta pana nu mai m-ar mai tine puterile si crede`ma cant absolut groanic. Poate si-ar da seama cat e de penibila.

Aaaa si as intreba`o daca e barbat sau femeie ca eu nu imi dau seama. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O intreb daca chiar s-a facut din barbat femeie

| paulthe1 a răspuns:

Ii dau autograful meu laughing

| Nike31 a răspuns:

Ash scuipa-o intre ochi. xD