| ..::JB_love::.. a întrebat:

Dati-mi a rog frumos titluri de melodii latino foarte cunoscute si ritmate(caut o melodie anume dar nu stiu cum se numeste si cine o canta... oricum este foarte cunoscuta melodia asta...sunt sigura ca si voi ati auzit-o)(este mai veche). Dau funditawinking

3 răspunsuri:
| IIIx333III a răspuns:

Shakira- Hips don't lie:X

| BlueBaby a răspuns:

Carlos Santana?smug

| MyMy_3116 a răspuns:

Ricky Martin-livin' la vida loca, she bangs, la bomba

jennifer lopez-ain't funny

chayanne-salome

aventura mai au niste melodii asa mai ritmate da nu mai stiu cum se cheama,... oricum daca nu nici una din cele care le-am mentionat mai cauta mel de la artistii astia ca ei sun cam cei mai cunoscutiwinking