| DiannaDi a întrebat:

Dati-mi cateva nume de melodii hip hop.rapp...care merita ascultate :X! multumesc big hug

2 răspunsuri:
| Barbie a răspuns:

Young Money ft. Lloyd - Bed Rock
Yo Gotti ft. Gucci Mane, Trina & Nicki Minaj - 5 star
T. I. - Big things poppin
Chris Brown ft. Lil Wayne - I can transform ya
DJ Khaled ft. T. I., Lil Wayne - We taking over
Lil Wayne ft. The Game - Dope in my blood
Lloyd Banks ft. 50 cent - Hands up
Ciara - Like a boy
:X:X:X:X:

| adina_4262 a răspuns:

Pfff depinde ce ti-ar placea tie la o piesa hip-hop, sunt foarte multe subgenuri cu stiluri/lirica/flowuri diferite, dar ca sa dau totusi un raspuns incearca de la noi piese de la CTC, Cedry2k, Dragonu', Guess Who... sigur gasesti ceva pe placul tau. Asta imi vine in cap acum in lipsa mai multor detalii happy.