| NobodyLoveMeButILoveYou a întrebat:

Dati-mi si mie, va rog linkuri cu melodii rap si rock. Eu de obicei ascult muzica pop si vreau sa ascult si rock fiindca toti prietenii mei asculta si incepe sa mi se para interesant! Cele mai bune melodii au FUNDA! Multumesc anticipat. :*

Răspuns Câştigător
| JoanJett a răspuns:

Www.authentic-rock.blogpsot.com

Gasesti melodii rock si informatii despre unele trupe, si daca esti la inceput mai inveti una alta.

1 răspuns:
| FadetoBlack a răspuns:

Bună!
Nu face prostia ca pentru că ascultă prietenii tăi, asculţi şi tu!
Nu merită rock-ul aşa ceva!
Dacă nu-ţi place nu asculta şi uite dacă tot vrei să înveţi ceva
metalhead.ro
Pa!