| DG_Daniela_1998 a întrebat:

Dati-mi va rog niste melodii faine asa cam de clubwinking sa sune bine big grin

Răspuns Câştigător
| Cory16 a răspuns:

De multe ori in club se asculta muzica remixata.De exemplu alege melodiile care iti plac tie de obicei si pe care le asculti de mai multe ori, care te fac pe tine sa te simti deosebita in persoana ta! Eu dau un mic exemplu...Inna-Love remix este superba, Ami-Trumpet Light remix, Antonia jameia-remix...Si ai putea Gangnam Style, Bara bere i Ai se eu te pego happy FUNDA TE ROGG smug

1 răspuns: