| Șosețică a întrebat:

Dc Lena (concurenta germaniei si castigatoarea Eurovisionului de anul trecut) concureaza si anul asta? Are voie? Ea deja a concurat o data in + a si castigat... Mie nu mi se pare corect -___- voi ce parere aveti?

1 răspuns:
| AnaÎşiSchimbăNumele a răspuns:

Se pare ca are voie. Si chiar daca nu ar fi corect, cu ce te-ar deranja? laughing Crezi ca am avea sanse sa castigam si ne opreste ea? Nici daca am avea cea mai faina melodie nu ne-ar da aia premiul, ar insemna ca noi ar trebui sa organizam concursul anul viitor, chestie care ne-ar depasi.
Oricum, nu cred ca o sa mai castige.