| RoboBaby a întrebat:

De cateva zile mi-a ramas in cap o melodie pe care am auzit-o la radio, dar nu stiu cum se numeste.
Am retinut doar cateva versuri:
i run when i should have stayed
and i run when i should have walk
all night long
Daca stiti cum se numeste va rog frumos sa imi spuneti. Bineinteles, dau funda. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| AndreyVonVida a răspuns:

E melodia lui Jamie Woon - Shoulda... am auzit-o si eu din greseala pe la radio. si cand am cautat pe net nimic. decat intrebarea ta:)) am rascolit putin youtube-ul si am gasit-o. mi-am facut acum cont sa pot sa-ti raspund si tie :D buh-bye! http://www.youtube.com/watch?v=oUm4MHEeFCY

2 răspunsuri:
| SuPrAaDoZaaDeViSe a răspuns:

O gasesti pe learn english(kids)la asculta si se numeste scary skeleyon.

| AndreyVonVida a răspuns:

E melodia lui Jamie Woon - Shoulda... am auzit-o si eu din greseala pe la radio. si cand am cautat pe net nimic. decat intrebarea ta:)) am rascolit putin youtube-ul si am gasit-o. mi-am facut acum cont sa pot sa-ti raspund si tie :D buh-bye! http://www.youtube.com/watch?v=oUm4MHEeFCY app sa te f%&$ in gura Ccrisu18 :)) ptk dai raspunsuri eronate.