| JohnFKen a întrebat:

De ce credeti ca multi oameni nu il plac pe justin bieber? Daca nici voi nu-l placeti atunci atunci scieti de ce?

Răspuns Câştigător
| comyCosmina a răspuns:

Ce? Mie imi place de Justin Bieber! Are o voce incantatoare!

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Thunderstruck a răspuns:

Te bate romana, si apropo, nice try Bieber fans!

| Bogdan727 a răspuns:

Pt ca nu stiu mi se pare genu de om care se da dupa cum bate vantu si mi se pare arogant.

| IWannaKnowYourName a răspuns:

1 arata ca naiba 2 nu imi place moaca lui de "vaca" 3 am zis "vaca" si nu alt fel pentru. ca l-am gasit intr-o serie de jocuri pentru fetite din aclelea dress up langa taylor swift rihanna si multi altii...