| anonim_4396 a întrebat:

De unde as putea sa downloadez melodia miruna oprea feat noni wouldn't change a thing? dar sa se auda clar. Primul raspuns folositor primeste fundita.

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| aLaLa a răspuns:

Ti-o dau eu. O am pe calculator, daca o vrei cere-mi id-ul pe privat.

| YoYoXoXoXD a răspuns:

Păi îţi pot da un site care transformă videoclipurile cu muzică de pe YouTube în cântece format MP3 :
http://www.video2mp3.net/
Trebuie doar să te duci pe Youtube, să copiezi linkul videoclipului "Wouldn't change a thing", şi să îl pui în casetuţa Video URL, apăsând apoi "CONVERT".
Poţi downloada astfel muzică gratuit şi repede.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De pe You Tube.Cu programul Fs download you tube dowloader!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poftim numai ca astepti un pic si incepe http://www.video2mp3.net/......cc03d25ee/

| justmyluck a răspuns:

Dupa fileshare... dai acolo download.prima data o sa-ti apara niste site-uri tampite dar apoi mai dai o data si poti s-o iei. de acolo am luat-o si eu