| Joker200 a întrebat:

De unde pot face rost de melodia "Breathe Carolina-Blackout"? Am cautat-o peste tot dar n-o gasesc! plz...dau funda pentru raspunsul corectbig grin

Răspuns Câştigător
| NakedLove a răspuns:

Buna. Intri pe youtube, copiezi linkul melodiei dupa care intri pe www.video2mp3.net si dai paste linkului in chenarul respectiv unde iti indica.E foarte usor.Din filmulet va fi convertit in mp3 :). Bafta. Sper ca ti-am fost de ajutor:*.

2 răspunsuri:
| Diutza18 a răspuns:

Intra aici http://fisierulmeu.ro/37YHG7UZBC2U/Breathe-Carolina-Blackout-mp3.html si asteapta sa se incarce timpul si apoi o poti descarca :)

| Diutza18 a răspuns:

Sau mai sunt si alte variante tot pe acel site happy