| Dominicc a întrebat:

Dece sa rad numai eu:)) amuzati'va si voi:))
http://www.youtube.com/watch?v=I2zl5ZuICas&feature=relat ed

21 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nu mai pot de ras rolling on the floorlaughing
Bine ai facut ca ne-ai aratat si noua laughinglaughingkiss
Ieri seara am ras cu lacrimi la un filmulet care la postat o fata aici pe TPU si in seara asta la filmuletul asta rolling on the floor

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

@Aia cu cap mare- darolling on the floorTu esti kiss

| morenaRox a răspuns:

Asa nume laughing Foarte tare..."e bine sa ai nume cunoscute"laughingzise Mircea Badea, eu nu as vrea un nume din astalaughing

| hamsterx a răspuns:

Aaa da.stiu laughing ma uitam la mircea badea :d

| cretzufinish a răspuns:

Multumim big grin

| JoJo a răspuns:

Citeste asta:)) E amuzant cate nume de familie "ciudate" exista si noi nu stim;)) http://www.zgubilitic.com/......anul-2005/

| Dominicc explică:

Nah. Multumitii lu Dumnezeu ca nu aveti un tata cu asa nume.

| pepenerosu a răspuns:

laughing oai oai

| andreea4ever a răspuns:

Cai ce amuzanta!
Chiar mersilaughing! Nu am mai ras asea de mult!
Si celelalte persoane su pus niste link-uri foarte haioase!
Inca odata, MULTUMESC!
laughingMi-ati inseninat searalaughing

| Aly07 a răspuns:

De Mircea Badea razi si fara sa modifice astia filmuletzul laughing.

| andy_3925 a răspuns:

Superlaughingrolling on the floorsaracii oameni ce nume aulaughingrolling on the floor

| Aia cu cap mare a răspuns:

Mumoasa, eu is cumva fata Aia smug? laughing)
ii taaare laughing)

| kUuKii a răspuns:

laughing)) niste nume foartee cunoscute. daaca mar chema pe mine asa mas sinuciderolling on the floor

| Maia a răspuns:

rolling on the floor vai Doamne, am mai vazut asta. app de numele astora, cunosc pe cineva care are numele de familie Bucă smug xD

| Anto97 a răspuns:

rolling on the floor prea tare mi-ai inveselit seara
mersi :*:X

| Girl1234566547 a răspuns:

Amuzantawinking

| lavyBandB a răspuns:

Foarte tare...laughingrolling on the floor."Incercati si cu o femeie!"laughing

| eveline a răspuns:

=)))Tare faza. dar uitati-va si aici.nu sunt singurele nume de acest fel:d
http://italk-forum.com/......semafor-)/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte tare rolling on the floorrolling on the floor. Poti da si pe prima la mondenii rolling on the floorrolling on the floor.

| madalykuka a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=DQtOtSZGON0&feature=related
de asta ce zici :>:>
mama cat am ras :))