| Schrotter54321 a întrebat:

Deci! am inteles ca Justin si Selena s au impacat!happy
E adevarat?!(aviz haterilor nu raspundeti daca aveti de gand sa faceti mistouri mai bine nu raspundetiwinking

10 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Asa si crezi ca stim noi mai multe decat ce-ai fi gasit pe google?

| FadetoBlack a răspuns:

Şi dacă noi dorim să răspundem?
Nu ne poţi obliga să nu răspundem!

| Duucu a răspuns:

Povesti pentru copii de 12 ani... PSY i-a luat :]]

| vlad89c a răspuns:

laughing Sa se duca jb in lume, ca l-a intrecut PSY, si asa toate melodiile lui sunt pline de dislikeuri.

| SkizoMetal a răspuns:

Asta ar trebui pusă la "conversaţii" nu la "muzică".

| LittleEndian a răspuns:

Cand afli, sa ma anunti si pe mine laughing

| Schrotter54321 explică:

Asta estewinking! fiecare cu gusturile lui!
Si e logic sa aiba si hateri ca voi pt.ca e cunoscut in toata lumea.in plus nu toti asculta acelasi gen de muzica.si apropo! eu v am intrebat daca mai sunt impreunastraight face nu cate dislike-uri are sau la ce categorii trebuie postata intrebarea mea sau alte cacaturi din asteawinking! dar la cum este romanul ...ma asteptam la asemenea raspunsurilaughing

| Schrotter54321 explică:

Aoleu! fratilor! eu v-am pus o simpla intrebare!
Stiti ceva? forget it! am sa caut si singura! este total nefolositor site-ul asta! si se fac numai misto-uri iar in plus daca cineva pune o intrebare fie ea mai putin obisnuita voi faceti misto-uri!
Ok! pastrati-va raspunsurile ''inteligente'' pentru voi de acum incolo!

| Mishelline a răspuns:

Http://vedetestiri.ro/......in-bieber/
Nimeni nu stie exact ce se intampla:)