| RyGoLeTa a întrebat:

Deci, eram pe net si vedeam niste videoclipuri cu Jonas Brothers, m-am uitat si cand dat de unu, aratand un fan sunand pe The Jonas Brothers nr era:18187488887 iar in alt videoclip 8187488887 normal ca am sunat la ele, dar normal ca mi-a zis ca numarul nu estte alokat, eu cred ca deoarece la noi in tara incepe nr cu 07 si fiecare cu tara si nr lui, in concluzie nu-i nimica adevarat.Intrebarea mea este daca stiti nr lor {cea ce ar fi imposibil}sa mi-l da-ti sau daca ati vazut ceva pe net spuneti, dati-mi link. A da si nu vreau raspunsuri gen 'esti prea obsedata', niciodata nu o sa ai nr lor' si din astea.totusi daca sunteti fan Jonas Brothers si vreti sa semnati petitia asta ar fi minunta uitati link: http://www.petitieonline.ro/petitie-p53922047.html fundita binenteles.{daca semnati petitia}

1 răspuns:
| LuizaaxD a răspuns:

Inainte sa apelezi numerele ai pus prefixul? pentru ca si ei pentru a ne suna pe noi pun prefixul +4 apoi se continua cu numarul 07... pentru SUA prefixul este 702(nord-american) sau 755... unul din ele trebuie sa fie dar mai bine nu incerca pentru ca iti consumi mult din minute si credit iar daca esti pe abonament platesti ogoraza:*sper ca te-am ajutat:*