| Momo_4574 a întrebat:

Deci mi s-a rupt o coarda de la chitara. Sunt de cumparat si separat(corzi) sau doar tot setul?

5 răspunsuri:
| denisa17 a răspuns:

Profit ca gasesc aceasta discutie...si dupa ce cumpar coarda ce fac? daca eu nu o stiu monta?

| eek a răspuns:

Da
poti sa iti cumperi si o singura coarda

| Emeraude a răspuns:

Eu stiu ca nu iti da o singura coarda. Si mie mi s-a rupt re-ul prin iarna si am intrebat daca vinde si separat, ca n-aveam ce sa fac cu tot setul, dar mi-a explicat tipa de acolo ca nu poate da separat, sa desfaca respectivele cutii! Acum depinde si de vanzatorul de care ai noroc, nu stiu... dar poti incerca, nu moriwinking.
Succes!
Pa-pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde cum vrea vanzatorul.Sunt ca tigarile la bucata. Daca vanzatorul vrea sa-ti dea la bucata iti da daca nu, nu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti lua o singura coarda si nici macar nu costa mult. Si eu imi rup corzile-n prostie, culmea ar fi sa ma puna sa iau set de fiecare data. [-x