| anonim_4396 a întrebat:

Deci. TPU. va rog raspundeti-mi. nu evitati intrebarea. deci chiar am devenit disperata de melodia asta. deci pe diva universal sunt jurnalele vampirilor. nu ma uit. deci, please no hate. doar ca la reclama pe diva e o melodie pe fundal si suna cam asa : Iiii( i lung). I am boring in. si nu stiu cum se numeste. deci, daca stie cineva. va rog ajutati-ma >:

1 răspuns:
| daassh a răspuns:

Probabil putin stiu reclama, mai les pe un post ca DIVA si cel mai probabil si mai putini au stat sa asculte piesa, dar eu iti recomand sa-ti iei aplicatia shazam pe mobil si incearca sa o folosesti cand mai vezi reclama sa identifici piesa.Succes!