| MayaDaya a întrebat:

E o melodie noua super, cu un super ritm, nu stiu cine o canta, cu o voce groasa.Versurile nu sunt in romana.Pare a fi un mix. Se mai difuzeaza pe la radio din cand in cand. Versurile nu le stiu. Daca ma puteti ajuta sa o gasesc, asi fi recunoscatoare.

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| XatomisX a răspuns:

Ce muzica proasta asculta adolescentii din ziua de astazi...

| xBya a răspuns:

Orice se da la radio ca ProFM, Kiss FM, Radio 21 si ce o mai fi, e naspa. Ti le toarna in cap de 7 ori pe zi pana ti`e lehamite. Te saturi la un moment dat, oricat de mult ti-ar place.

| IzabellaLove a răspuns:

What's Up feat Andra K la Meteo?

| Alex_Radu_1985 a răspuns:

Prin versuri se repeta cuvantul,, tucata ``?