| TheLightBringer a întrebat:

Era o melodie pe mooz dance(care inainte era party tv)care avea in rolu principal, in videoclip o blonda si un negru care dansau si in timp ce dansau se transformau in ...nu se transformau, se punea par pe ei..chiar nu stiu cum sa explic, oricum cine a vazut clipul il stie..cum se numeste?

1 răspuns:
| JoannaChan a răspuns:

Stiu despre ce melodie vorbesti.Si eu am auzit-o odata pe un post de muzica, dar nu am retinut cum se numeste. Daca o sa o mai vad sau aud o sa o retin si o sa ti-o zic. happy