| Muffer a întrebat:

Este aceasta o melodie frumoasa? Sa eu dedic prietenei mele?
http://www.youtube.com/watch?v=t7BxNTTGTOE

Răspuns Câştigător
| Mirυnα_5003 a răspuns:

Asta e cam potrivita pentru baiat - fata. Mai bine i-ai da-o pe "Adda-Prietenie adevarata";;).

http://www.youtube.com/watch?v=ZsQ_TyQZH10

4 răspunsuri:
| xClementine a răspuns:

Cum a spus Dia, depinde ce ii place. Dar pana la urma gestul conteaza, nu? Sunt sigura ca va aprecia asta, demonstrandu-i astfel ca tii la ea si ca iti pasa. Asadar, nu conteaza ce melodie ii dedici ci gestul. Succes.

| salajeanul a răspuns:

Nu. mai bine dedici alta cum e
smiley love is for free
sau scrie pe youtube dragoste. si ai sa gasesti o multime de videoclipuli cu povesti de dragoste vesele sa triste cu fel si fel de melodii de dragoste
P.S. eu nu iti recomand sa vezi videoclipuli cu povesti de dragoste triste.

| Mirυnα_5003 a răspuns:

Scuze. Nu stiu unde ma uitam laughing. Aveam impresia ca e vorba de o prietenie intre doua fete laughing.

| Dia a răspuns:

Depinde ce muzica ii place tongue.