| anonim_4396 a întrebat:

Este adevarat ca justin bieber a murit? Am auzit ca pe 8 martie, avionul in care era s-a prabusit si el a murit pe loc. Este adevarat?

309 răspunsuri:
| Bishop a răspuns:

Cum sa moara ma. Daca era asa, numai asa, numai asta se dadea la stiri de azi noapte. Si pe deasupra nu s-a anuntat nici un accident aerian in ultimele 24 de ore.

| Bishop a răspuns:

Cum sa moara ma. Daca era asa, numai asta se dadea la stiri de azi noapte. Si pe deasupra nu s-a anuntat nici un accident aerian in ultimele 24 de ore.

| T!mea a răspuns:

Nu stiu de unde ai auzit prostia asta. Nu a murit

| NothingImportant200 a răspuns:

Din pacate pentru toti... e viucrying(((((((((

| мαria a răspuns:

Nu a murit. nu va mai bucurati atat. o sa traiasca muuuuuuult.
acum muriti voi de ciuda devil
Justin Bieber the best love struck

| Black_Cherry a răspuns:

Ar fi prea frumos :X da doamne

| dyddyyyx18 a răspuns:

Nu, nu a murit.

| madalicious a răspuns:

Bine-ar fi fost. happy

| Teooo a răspuns:

Nu este adevarat. Zvonul asta a aparut in august 2009. In 6 martie a aparut zvonul ca a murit intr-un accident care cu siguranta nu este adevarat happy

| patty32 a răspuns:

rolling on the floor)
Nu, este in viata laughing
Numai tampenii se aud laughing
Anul trecut mai ziceau prostii ca au murit actritele din h2o, sau am mai auzit ca a murit Lady Gaga rolling on the floor)))
Nu mai crede chestiile astea :*

| deffect a răspuns:

Urraaa :X insfarsit love struck
ne iubeste si pe noi cineva love struck

| OglindaOarba a răspuns:

Ce e cu voi oameni buni? Nu A Murit...Este viu si sanatos! LOLlaughing

| YLLL a răspuns:

Nu a muritt băăă!
eşti aşa credul/ă?

| Arianna$ a răspuns:

Din fericire, JUSTIN BIEBER nu a murit! Este un zvon aiurea...Nu trebuie sa asculi tot ce se zice!

| sinziana1 a răspuns:

Nu a murit mah, uita-te pe wikipedia, twitter.Totul e cat se poate de ok din fericire[si nu cred ca ar trebui sa va bucurati de moarte cuiva...nu se stie ce se poate intampla maine sau peste 5 min. Daca nu va place, nu va place.Sau vorbeste cumva invidia?]

| andreeada a răspuns:

Nu a murit doamne fereste!happy

| Nik a răspuns:

Nu a murit este inca viu

| deyotsa a răspuns:

[-x NU! doamne fereste.

Un asa Printzisor sa moara nu ar vrea dn`zeu astawinking

| Beautyfree a răspuns:

Unde ai auzit prostia asta? Nu a murit! I love Justin!

| vladutik a răspuns:

Daie dumnezeu

| AddaBăă a răspuns:

Justin nu a murit!Deoarece a participat la premile EMA MTV. si a castigat multe premi:XIlove justinlove struck

| cr1571n3l a răspuns:

As fi vrut eu sa moara libidinosul ala imputit x(

| YoAnNa a răspuns:

Nu stiu ce va place asa de mult justin bieber asta!

| tim a răspuns:

A da ca si m. jackson. poate mai incolo si justin, dar inca nu.

| Rebe97 a răspuns:

Doamne da doamne... Dar nu cred ca daca ar fi adevarat ai auzi la stiri ca niste fufe indragostite de justin bieber sau sinucis. Daca ar muri as da artificii...Jos Justin Bieber iar americani prea exagereaza cu MIley Cyrus Selena Gomez Jonas Broathers Demi Lovato si nu mai stiu eu ce pitzipoance pacolo. Sunt doar niste copii de bani gata care au dvenit vedete multumita banilor si pilelor parintilor lor

| B3cKham a răspuns:

Zvonul asta a aparut de fapt in august 2009! Nu este mort traieste bine mersi

| KristinnaKr a răspuns:

Nu stiu daca a murit dar...ma streseaza toata lumea care pur si simplu este moarta dupa el da domne este o oarecare vedeta...si bine arata bine [pentru unii] nu pentru mine!

| estera a răspuns:

Logic ca nu a murit va e voua ciuda pe el si apropo e o minciuna cu avionul ppppppppppaaaaaaaaaaa dau funda

| alexandra_7704 a răspuns:

Nu este adevarat:*