| lordbogdan a întrebat:

Este adevarat ca Miley Cyrus va juca in filme porno? Si de ce?(Daca Da).

Răspuns Câştigător
| laurentiu01 a răspuns:

Orice e posibil si dc n-ar juca?

10. 000 de dolari bani pentru un film de 20-45 minute

majoritatea actorilor porno din America joaca mai mult pentru bani

34 răspunsuri:
| AnaisC a răspuns:

Cum adica de ce? Pentru ca e o CURVA(scuse de limbaj)!
Da la ce fata ai nu mai mir ca ai pus intrebarea asta=))))
Bye, bye
www.WarAndRiot.blogspot.com

| birdie14 a răspuns:

rolling on the floorrolling on the floor
De unde ai scos-o si pe asta!
E o tampenie si te asigur ca nu este adevarat!
Sunt doar idei scormonite de media pentru a face publicitate!

| Black_Cherry a răspuns:

Ce intrebare laughing)). Stai linistit, nu-i adevarat.

| NoChanceForUs a răspuns:

HaNnAh MonTanAH eStE PrEa TaRe Ca Sa Se lImItEze la FiLmE PorNo.Eu O Iubesc Si O adOr Ca Pe-uN pUi De CurCa CHiOr Si CreD cA KantA Misto Rau Are VocE(ups uitai sa scriu tot asa) Si Ea E TrU ArE sI SerIaL sI aRe CaTi BanI VrEa Ea ca Ea esTe Tare DeCI Voi FrAiEriLor Nu Va Mai lUaTi De Ea caA O sa aveTi De-a FaCe cU VibRatOru MeU rOz si PutErnIc.Deci mi-a luat 10 minute sa ma chinui sa scriu asa,dar nici de-al naibii nu m-am dat batut!(Apropos baiat cu ochelari de soare pe cap,de ce intrebi de hana montana? Ii urmaresti serialul si ti-a placut vreun episod cand i se vedea ceva prin bluza sau avea un decolteu mai mare? Hai nu fi timid,pornaiala exista si pe net,nu numai la teve, dar daca ai restrictie de la mama asta e, asteapta sa iti dea voie mami sa iesi in oras cu vreo tipa.)

| xjustfearless a răspuns:

Nu e adevarat.

| DarinaLove a răspuns:

Nuu >))
Adica poate s`a schimbat ea
dar in filme porno wtf nu :/
Si normal ca nu e curva
si ea a zis intr-un intervion~i am not slutty, i am just sexy
prima data unii nu stiu ce e aia curva
doar daca fumeaza, sau ia droguri nu inseamna ca e curva
bine, doar daca danseaza lasciv, da, pentru asta e curva{si nu-mi place asta}
Dar parerea meah ca nu` va juga

| DarinaLove a răspuns:

Da` chiar am citit si eu
nu mai stiu la ce firma
wow
nu-mi imaginam
laughing))

| FanMJJ a răspuns:

Daca vei gasi filmu sa imi lasi un mesaj cu linkul, sa il vad si eu mersi anticipatwinking

| marius577 a răspuns:

Cred ca da pentru ca vrea sa para mai matura, poate nu filme xxx, dar scene xxx in filme normale

| StefanJobs a răspuns:

Successful troll is successful!

Sidenote: imi plac fanii care au atata incredere in ea si o divinizeaza: "ea nu s-ar putea vinde! 1". Ea deja s-a vandut. Nu va face ceva asa de extrem, dar va poza goala (deja a pozat fara sutien) si probabil in viitor vor aparea si sextape-uri cu ea.

| NickiMinaj a răspuns:

Da, este adevarat, pot confirma 100%. Se pare ca fratii Jonas, desi multi la numar, nu prea se pricep la numere. Si aici ma refer, desigur, la econometrie si altele de gen... Cum Miley e fata studioasa, that's that.

| MrCoasAlex a răspuns:

Si cine mai o fwte si pe asta? ala jackson ca am vazut ca se uita pe el laughing)

| gaby37 a răspuns:

Doamne ma scrii pe google miley cyrus porno de exemplu si gasesti acolo la filme cu ea in timp ce o suge si se **** e de ajuns ii BiTcHtongue

| TryToKillMe a răspuns:

A jucat deja in 3 filme xXx si daca cauti gasesti orce cu orcine pe internethappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Luati ba de aici http://www.tube8.com/blowjob/miley-cyrus-look-a-like/143739/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate cu fata aia numai ieseam din casa sti zicala aia ultima fata de pe raft tia dato dumnezeu esti baiat sau Gay asculti Mylei aiarolling on the floor))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da va juca la cat de curva a ajuns

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,este adevarat la cat de curva a ajuns.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca ie buna rau pot sa fac si eu cu ie un film porno big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca da, uitete de rog la pozele astea si da-mi fundita! :) http://yovodude.com/2011/02/19/miley-cyrus-fake-nude-13/ http://yovodude.com/......_cyrus111/

| Cosmin876 a răspuns:

Ba prostilor nu mai dati voi filmuletzu cu una cand face.cv big grin ca nu e ea prostilor sau sa mai dati poze cu ea goala si sa cereti fundita laughing)) scrie in link ex. miley.cyrus.FAKE.nude unde FAAAKEE-ul inseamna fals asa ca tacetzi dracu ca pana acu s-au facut decat parodii cu ea

| patry94 a răspuns:

Nu stiu exact daca va juca dar exista un astfel de film ''porno'' cu ea daca nu ati vazut pana acum...

| stefygamax a răspuns:

Da a jucat si asta pentru ca sa drogat este o cauza pierduta de cand sa obisnuit cu faima a facut tot felul de chestii nebune!

| Adi_GhostRayder_1994 a răspuns:

Normal ca va jucalaughing). Si asta din 2 motive 1 pentru ca e o curva proasta si 2 pentru ca deja au aparut poze cu ea goala pe net si chiar filme dar costa sa te uitilaughing)

| andreea200000 a răspuns:

Este 100% adevarat.Am vazut-o.

| adambosssilviu19 a răspuns:

Da frate uite aici http://www.rednowtube.com/? go=click&c=76&n=11&e=0&g=3&u=http%253A%252F%252Fwww.rednowtube.com%252Fmiley-cyrus-18the-xxx-part2-474864.html e adevarat!