| DJohnny a întrebat:

Este o intrebare mai compicata si raspunsul e compicat, deci, stiu sa mixez melodii si vreau ca sa mixez de pe calculatorul meu si prietenii mei sa ma auda cu ajutorul netului, ce program trebuie sa folosesc sa mixez? ce program trebuie sa folosesc la transmit muzica pe net? trebuie sa-mi fac o frecventa? CUM? Funda + voturi, promit!

1 răspuns:
| AlexandruGeorgeNita a răspuns:

Frecventa? nu iti poti face happy pentru ca nu ai cateve zeci de mii de euro sa-ti deschizi radio. poti face un radio online. Iti poti face un cont pe no-ip, downloadezi SAM Broadcaster si Shoutcast, si ai radio. Free.