| Diabl0 a întrebat:

Este o melodie mai veche, nu stiu cine o canta, si in versuri are cam asa: You take the sun, you take... canta in genul modern talking, e de prin 90 daca nu ma insel, ceva de genul melodia, stie cineva? Multumesc

1 răspuns:
| Nyx a răspuns:

Modern Talking - You're My Heart, You're My Soul, daca e sa fie chiar de la M.T. Incearca si de la Blue System, trupa formata dupa despartirea M.T. poate ceva mai multe detalii, oricat de nesemnificative ar parea?