| yoooo a întrebat:

Este o reclama pe u tv si canta o melodie super dar am retinut numai cauze i now stie careva cum se numeste

Răspuns Câştigător
| oz a răspuns:

Sugababes-About you now
http://www.youtube.com/watch?v=MlLPTylIfoE&feature=fvst
versurile alea le canta la 2:25 pana la 2:35 :)

12 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

Daca ai da mai multe detalii tare bine ar fi! La stadiul intrebarii tale nu poate da nimeni un raspuns. Un baiat sau o fata canta? Despre ce era reclama?

| aragon18 a răspuns:

Si eu caut aceeasi melodie, este cantata de o fata si zice ceva de genul " 'cuz I know you're the one. youuu " big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Asa cum a intrebat kratos, despre ce era reclama si ce persoan o interpreteaza, fata sau baiat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna din nou!
Am vazut o intrebare de la inceputul lunii care suna tot asa, mai bine zis era la fel doar ca cuvintele erau schimbate.
Se poate numi:
-Bueyyy Sugababes,, about you now"
-Miranda Cosgrove- About You Now
-Sugar Babes-About you now
-John Puzzle - All about you.

Sper c te'am putut ajuta intr'un fel.

Pa-pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumva asta?
http://www.youtube.com/watch?v=ElY5Gr845Fw

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da stiu si eu melodia adica reclama dar si eu caut melodia de mult! o are tata,
dar nu vrea sa mi-a dea si mie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sugar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru reclama de la sugar asta este melodia "khia – my neck my back"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

What about now

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o reclama pe utv si are in versuri ceva de genu let`s go the party. stiti careva melodia?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se numeste sugar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www
nn