| GEORGEL2012 a întrebat:

Eu nu inteleg faza cu vizualizarile melodiilor pe youtube, ce rezolva acel cantaret daca are vizualizari multe?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Pai, prin vizualizarea unui video un artist isi da seama daca este pe placul publicului ori ba.
Multe vizualizari, inxeamna un succes pentru artist si bani in cont.
Un cent per vizualizare.
O seara buna happy

1 răspuns:
| Intruder19 a răspuns:

Primeste bani. La un anumit numar de vizualizari primeste de la youtube o suma de bani. Cu cat are mai multe vizualizari primeste mai multi bani.