| cristina10 a întrebat:

Eu sunt la handball dar vreau sa devin cantareata ce imi spuneti sa aleg dau funda pentru cele mai bune raspunsuri

Răspuns Câştigător
| Sua a răspuns:

Eu zic sa le alegi pe amandoua

Adica sa joci handbal si in timpul liber poti sa canti pe la diferite evenimente

4 răspunsuri:
| purpleice a răspuns:

Pai trebuie sa alegi ce-ti place tie mai mult, si la ce esti mai buna.degeaba iti spunem noi de ex sa te faci cantareata daca tie iti place mai mult handbalul sau nu esti f buna la cantat.handbalul este un sport dur dar frumos insa nu castigi la fel de multi bani ca daca ai deveni cantareata(bineinteles daca reusesti in acest domeniu). gandeste-te bine daca ai aptitudini. oricum la varsta asta toata lumea vrea sa fie faimoasa etc. poate sa fie doar un capriciu de moment si cand o sa fii mai mare sa iti alegi alta meserie.

| luna a răspuns:

Cred ca ar fi bine sa alegi ce iti place mai mult.Cu talent poti deveni celebra si in lumea sporului si in lumea muzicii.

| ATHOS a răspuns:

1. Nu ne-ai spus ce varsta ai.
2. Handbalul nu este o meserie. Ar trebui sa ajungi celebra ca sa poti trai din ceea ce ai castiga aici.
3. Esti convinsa ca ai aptitudinile necesare pentru a deveni cantareata?
4. Dupa modul in care pui problema este prematur sa alegi ce vei face in viata!

| MiihaxD a răspuns:

Handballl love struck si euu fac smug