| Carmy88 a întrebat:

Exista vreun program cu care sa schimbi status kuiva ed exemplu eu st pe mess si andreia la fel si eu st la mine acasa si ea la ea si eu sa ii schimb status pot? daca da ziceti-mi si mie cum plz

4 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

Tehnologia a avansat, dar ce vrei tu e deja magie.
laughing
Se poate intr-adevar, dar numai daca ai parola ID-ului ei happy

| sensesDelight a răspuns:

Nu există program pentru așa ceva. Poți doar să downloadezi Time Viewer pentru a intra în PC la ea (dar nu se poate decât cu acordul ei, pentru că parola se schimbă mereu). După aceea te poți juca în PC la ea și-i poți schimba și stts-ul.

| anss23 a răspuns:

Doar daca ii stii parola si intri in contul ei.winking

| Saya_1767 a răspuns:

Incearca sa te uiti la poza ei 5 zile la rand si sa te gandesti la ce status vrei sa ii pui. Data viitoare cand va intra nu va mai putea scapa de status ala.

Hai fii serioasa! Nu cred!
Poate doar cu programe speciale.