| sfo a întrebat:

Faina rau vocea tipei...http://www.youtube.com/watch?v=fM-3uPt6J2s
voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
daniela
| daniela a răspuns:

Cam dogita pentru urechea mea, dar frumoasa melodia

10 răspunsuri:
| SweetCandy a răspuns:

surprisesurprise...Doamne zici ca o tai...hmmm...daca iti place e ok...nu e genul meubig grin

auran
| auran a răspuns:

AOLEU...sunt nauca si nici nu am ascultat-o... tie iti place? ma, rog gusturile nu se discuta...

| sfo explică:

...ba din contra, trebuie sa gusti ca sa inceapa sa-ti placa un lucru... exista prost gust, bun gust, sensibilitate fata de frumos si ...nesimtire

nu asta facem toata ziua vedem, gustam, ne spunem parerea...argumentam :D

Doar atat imi doream sa descopar si eu la rand gusturile/preferintele voastre...ma rog, ca sa ne cunoastem;)
si hai k va mai dau:http://www.youtube.com/watch?v=rrt8_gzj_DM

asta-i mai moale... si-mi place de mor atat vocea solistei cat si compozitia pieselor sunt klumea... sîc-sîc

| sfo explică:

...ba trebuie sa gusti ca sa -ti placa un lucru! Intotdeauna gusturile se vor discuta...nu asta facem toata ziulica:gustam, ne dam cu parerea, argumentam? si e vorba de prost gust si bun gust, de sensibilitatea pentru frumos si ...de nesimtire...
oricum cine stie ...intelege...
si va mai dau :http://www.youtube.com/watch?v=rrt8_gzj_DM
doar atat imi doream sa ne "gustam" unii pe altii ca sa ne "cunoastem";)
vocea solistei ma unje la inima :))

| albastrel a răspuns:

Buna
rolling on the floor urata voce big grin

| nickname.a.plecat.de.pe.tpu a răspuns:

Aoleu :-s ma cam sperie laughing

| Andreea9311 a răspuns:

Parca sta pe wclaughing rolling on the floor

| Simona_8441 a răspuns:

Iti coectez eu intrebarea............Nasoala rau vocea tipeihttp://www.youtube.com/watch?v=fM-3uPt6J2s
coi ce ziceti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti trimite asa ceva

| rosepassion a răspuns:

Niciodata gusturile nu se discuta... daca tie iti place... dar mie mi s pare penibila...is faina doar cate cv din versuri...atat...restul e vai de ea