| medex3 a întrebat:

Faza e urmatoarea: vreau sa cant rihanna-unfaitful la orga dar nu stiu care sunt clapele. mai bine zis toaate notele.cine ma ajuta fundita love struck

3 răspunsuri:
| ellenutzza a răspuns:

Am invatat si eu cate ceva din link`ul lasat de ryh4n4...intr`adevar e foarte frumoasa melodia.

iti recomand sa inveti si melodia river flows in you. uite aici un link: http://www.youtube.com/......ttp?/watch

mie una mi se pare exceptionala. imi atinge o coarda sensibila de fiecare data cand o ascult:D

succes la cantat! :X