| DanaRo a întrebat:

Fiind muzician ma roade curiozitatea sa va intreb si pe voi care este rolul muzicii in viata omului si in viata >>>ta?funda happy

Răspuns Câştigător
| Ellena_7672 a răspuns:

Muzica. A devenit parte din rutina mea zilnica. Muzica te face sa traiesti fiecare moment cu o intensitate mai ridicata. Datorita muzicii noi, romanii ar trebui sa ne mandrim pentru ca suntem cunoscuti. Pentru mine muzica este un refugiu. Ma refugiez in muzica happy

2 răspunsuri:
| carminaburana43 a răspuns:

Enorma,covirsitoare.O zi fara muzica e ca o zi fara soare, si si mai rau e ca o zi fara mancare sau o zi in care maninci numai piine goala.
Muzica te ajuta sa iti traiesti sentimentele cu mai mare intensitate.Muzica te face mai buna.Te face sa poti plinge bine cind ai nevoie de asa ceva.Te ajuta sa fi un om mai echilbrat psihic.Eu sunt convinsa ca daca nu ar exista muzica ar exista mai multi oameni bolnavi depresivi etc.

| MasterOfDisaster a răspuns:

In viata mea muzica e CULOARE.
ce inseamna muzica pentru tine?happy