| danky a întrebat:

Funda: Ce ar trebui sa fac sau de ce as avea nevoie sa am mai multa inspiratie in versuri in rime?

Răspuns Câştigător
| Just4FunHD a răspuns:

Atrenează-ţi mintea constructivă, ce se ocupă cu imaginaţiile şi ideile. Vezi ca sunt multe scripturi de hipnoză în legătură cu asta. Le găsesti pe youtube

2 răspunsuri:
| danky explică:

Muzica ascult tot timpu cand sunt acasa cand merg undeva ascult la telefon la scoala prin ore cand pot chiar si cand dorm ascult muzica rolling on the floor stiu suna funny dar nu stiu m-a lovit dintr-o data chestia asta cu muzica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=742s-DXQGPc Versurile se fac pe beat, te stimuleaza sa creezi versuri pentru ca asa ai fost invatat.Doar daca ai ascultat muzica toata vitata iti recomand sa incerci.