| PisoiashDragalash a întrebat:

Funda! Cine imi da o lista cu cele mai noi manele si o lista cu cele mai noi melodii romanesti [Giulia, Vescan etc]

4 răspunsuri:
| DianaAndreeaDeea a răspuns:

Jan de la Craioca-Hey baby, mi amore
Mihaita Piticu-Parinti tai ma omoara
Nicky YaYa si Lucian ELGI - Pupate-as peste tot
Mr Juve si Bodo-Danseaza
Memetel-Te cheama Ana
Marius si Marina de la Roma-Cum apare soarele
LIVIU GUTA - POATE NU AM CE ARE EL
Denisa si Bogdan Artistu-Bum cicana

| Sp3ciaL0pS a răspuns:

Manelistoooooooooooooooooooooooooooo ceti mai plac conversatiil e in timpul muzici instrumentale si niste oameni care se dau smecher ca au si ei o femeie frumoasa rolling on the floor

| Katalyna99 a răspuns:

Http://top50.jurnalul-meu.com/ ....aici sunt cele mai noi melodii... sper ca te-am ajutat.:P

| crystyano37 a răspuns:

O sa-ti dau o lista cu cele mai noi manele aparute de pe 1 august pana astazi:
Liviu Guta- Vina mea
Liviu guta - Milioane de femei
Liviu guta si Asu- Replay
Liviu guta cu Asu- te quero Maria
Babi cu Narcisa si Mr. Juva- nici o femeie din lume