| Poison0fL0v3 a întrebat:

♥Funda! Cui ii place melodie lui Katy Perry-E. T?♥
♥Comm-urile frumos funda!♥

3 răspunsuri:
| RobertRby93 a răspuns:

Imi place mult, mai ales videoclipul. Ma bucur ca artistii de afara au inceput sa faca videoclipuri care sa contina o poveste. Nota 10 pentru melodie!

| coolgirliasmina a răspuns:

Mie imi place foarte tare. e frumoasa dar daca asculti bine in fundal este bataia aia care o regasesti la melodia,, we will rock you''

| pisso a răspuns:

Melodia eii:X:X o ador`...:X si videoclipull:X ii bestial:X.ar fi trabuit sa fie in avatar:X ca ii foarte frumoasa melodia:X:X fundablushing?