| laura_9178 a întrebat:

Funda.este o melodie cu miley cyrus care o da la radio la noi. nu stiu cum se numeste dar stiu ca o canta cu cineva.

6 răspunsuri:
| AleandraIleana98 a răspuns:

Can`t be tamed? http://www.youtube.com/watch?v=sjSG6z_13-Q&feature=avmsc2 asta o da cel mai des peste tot e si cea mai noua melodie a ei

| laura_9178 explică:

Am gasit-o. nu mai imi trebuie :*

| laura_9178 explică:

Miley Cyrus - This Boy That Girl (ft. Iyaz) asta era melodia. daca as putea mi-as da funda smug:devil)

| AlinaHoran a răspuns:

Ce melodie era pana la urma?smug

| Pitica :X a răspuns:

Cred ca e melodia I can't be tamed

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai gasit-o inainte sa-ti raspunda cineva, cred ca meriti sa-ti dai tie funda. Felicitari laughing