| WhyNotBaby a întrebat:

Funda+Vot! Am auzit odata o melodie in care era un video cu un cal alb:X si o fata frantuzoaica care canta...Era foarte frumoasa melodia si se numea Je t'aime sau je suis(nu stiu cum)..era in franceza si era foarte frumoasa.Cantareata parca era Claire (sau ceva de genu) si De...nu mai stiu cum.Era alb si negru videou.Va rog cine stie sa raspunda o caut de foarte mult timp!
Iar daca nu o stiti vreau si eu niste melodii in fraceza frumoase!
Th'x!

1 răspuns:
| iubiticalove22 a răspuns:

Buna!
Nu stiu da ca este chiar melodia asta dar da ca nu sper sa iti placa Lara Fabian "Je T'aime"