| mjlove a întrebat:

Funda:X vreau si eu niste site-uri ca sa pot downloada toate melodiile mp3 Michael Jacksonbig grin

Răspuns Câştigător
| zooooza a răspuns:

Http://www.filsh.net/
Unde scrie Video-Links: pui linkul de la melodia pe care vrei sa o descarci. In partea dreapata ai un + pe care apesi.
MAi jos scrie Format: De acolo iti alegi ce vrei Avi, Mp3, etc,
O sa iti apara niste chestii.Acolo alegi cant de bine se aude, imagine(in cazul avi) etc...

Apoi bifezi in casuta unde scrie Ja, ich stimme den Nutzungsbedingungen zu. Apoi apesi pe Weiter >>
Sper ca te-am ajutat

5 răspunsuri:
| zooooza a răspuns:

Dupa ce apesi pe weiter astepti pana se incarca.
Dupa ce s-a incarcat apesi pe Download.
Si o sa se descarce

| Abcfunny a răspuns:

Buna!

am eu toate melodiile daca le doresti add kid.mileyz94

| Meganos a răspuns:

Fa asa, descarca programul "ares"dupa pui acolo la cauta numele si ati da tot ce a scos el toata viata.

| malina_9825 a răspuns:

Youtube apoi dai la convert si le faci format mp3.happy