| mjlove a întrebat:

funda:Xbuna, TPU!big grin as vrea sa-mi fac si eu un forum sau un blog in care sa-mi pun muzica, poze.etc,si as dori sa-mi explicati pentru ca nu stiu cum sa fac! raspunsul cel mai explicit si corect primeste fundalove struckastept mai multe raspunsuri.multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Petrika a răspuns:

Intra aci http://www.blogratuit.ro/ro/creeaza-ti-propriul-blog/ si poti sa-ti faci cel mai frumos blog :X [este in limba romana]. Daca nu stii ceva... lasa-mi un mesaj

3 răspunsuri:
| Ana 13 a răspuns:

Buna! Poti intra pe acest link: https://www.blogger.com/start apoi, in partea dreapta, scrie pe un fond portocaliu "CREATI UN BLOG!" dai click pe el, introduci datele care ti le cere, apoi introduci tara si numarul tau de telefon, bifezi optiunea "doresc sa primesc codeul de verificare pe telefon", astepti un minut pana primesti codul pe telefonul tau, apoi introduci codul. Dupa aceea alegi un nume de titlu, URL-ul. Cam atat. Pe acel blog poti posta articole, poti pune muzica, si iti poti alege propriul design. :)

| puyutza a răspuns:

Da fara date ...alt site nu stiti?

| jonh a răspuns:

Incearcă sa-ti faci un blog pe blogspot sau pe worldpress.