| TeoDreamy a întrebat:

Fundaa! Cum se numeste melodia asta: http://www.youtube.com/......ttp?/watch
Va rog spuneti-mi repedee:o3

Răspuns Câştigător
| hardwell a răspuns:

Salut,
multe din melodiile din backgroundurile anime-urilor nu au un nume, de cele mai multe ori artistul nici macar nu apare in credite. Atata timp cat (din cate stiu eu) nu a aparut nici un album cu BGM-urile din Naruto, presupun ca melodia va ramane numita "Hinata's theme".

1 răspuns:
| MasterGoldX a răspuns:

Unele melodii sunt create special pentru anime-ul respectiv, asa ca ramane Hinata's theme.