| Musique_7725 a întrebat:

FUNDAA! Hello! As vrea sa va intreb ceva si sper ca stiti...
Am vazut intr o zi o melodie la KISS si nu m am uitat cum se numea. Si era o fata si un baiat. Erau prin bucuresti pe strada. Si tipul avea niste ochelari tari. Mai erau pe stadion si cantau si facea sarituri pe acolo si apoi erau pe iarba tot la fel sareau amandoi unul statea si unul sarea si invers si pe la sfarsit isi dadeau focul din mana in mana. Sper ca m ati inteles cat de cat! Bye

Răspuns Câştigător
| xtyz a răspuns:

PInk Room feat Antonia - Roses on fire
http://www.youtube.com/watch?v=pase4ZHq8tw

2 răspunsuri:
| AntoniaFollowill a răspuns:

Antonia[cea care canta si melodia-Morena impreuna cu Tom Baxter] si Pink Roomthinking Si melodia se numeste Roses on fire.

| Musique_7725 explică:

Ms de raspunsuri dar xtyz a fost prima la raspuns happy